همه چیز درباره گوگل کروم (پاورپوینت)

گوگل-کروم
همه چیز درباره گوگل کروم

گوگل کروم از کجا آمد؟ این مرورگر محبوب چه ویژگی‌هایی دارد؟ نسبت به رقبا در چه حال است؟ در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به پاسخ این سوالات برسید.

گوگل کروم محبوب‌ترین مرورگر وب حال حاضر است و نیز یکی از سریع‌ترین‌ها. این مرورگر ابتدا در سال ۲۰۰۸ در دسترس همگان قرار گرفت و تا ۲۰۱۲ هنوز از اینترنت اکسپلورر پیشی نگرفته بود.

پاورپوینت زیر شامل سه بخش کلی تاریخچه، ویژگی‌ها و مقایسه با رقبا می‌باشد که در هر بخش به تناسب موضوعات مربوط بیان شده است. در آن علاوه بر متن، از ویدئو و تصویرهای جالب و مرتبط نیز استفاده شده است.

توجه: این پاورپوینت بر اساس صفحه‌ی گوگل کروم در ویکی‌پدیای انگلیسی نوشته شده است. هر پاراگراف بر اساس پاراگراف مربوط در صفحه‌ی ویکی‌پدیا نوشته شده و در پاورپوینت فقط در حدود جمله‌ای بیان شده است تا فرد توضیح دهنده از زبات خود بقیه‌ی پاراگراف را بیان کند. برای مثال در بخش تاریخچه، نوشته شده که آقای اریک اشمیت با ساخت یک مرورگر وب اختصاصی گوگل مخالف بود. سپس فرد توضیح دهنده دلیل آقای اریک اشمیت برای این کار را بر اساس بقیه پاراگراف در ویکی‌پدیا بیان می‌کند.

توجه: هرگونه استفاده از این پاورپوینت بدون ذکر منبع اشکالی ندارد، اما مسئولیت استفاده از آن به کل بر عهده خود فرد می‌باشد.

در زیر می‌توانید این پاورپوینت را دانلود کنید:

دانلود پاورپوینت

 

  • 0نوشته ها
  • 64دیدگاه ها

به تکنولوژی، بازی‌های ویدئویی و نویسندگی علاقه‌مندم. در حال حاضر مدیریت وب‌سایت تک‌سرا را بر عهده دارم.

هیچ دیدگاهی ثبت نشده هنوز, شما اولین باشید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *