معرفی اپ دایاموز | سامانه‌ی واقعاً جامع برای مدارس

اپ-دایاموز
معرفی اپلیکیش دایاموز

اگر به دنبال اپلیکیشنی هستید که بتواند جدیدترین اطلاعات از وضعیت تحصیلی دانش آموزتان را در اختیار شما بگذارد و همچنین به راحتی بتوانید با دبیران و مسئوله در ارتباط باشید، دایاموز بهترین انتخاب است. اما این تنها گوشه‌ای از قابلیت‌های فراوان دایاموز است. در ادامه با ما همراه باشید.

اپ-دایاموز
لوگوی اپلیکیشن

نام: دایاموز – سامانه جامع مدارس

سازنده: دایاموز

قیمت: رایگان

پلتفرم: اندروید و iOS

اپلیکیشن «دایاموز – سامانه جامع مدارس» (از این به بعد با نام «دایاموز» از آن یاد خواهیم کرد) سامانه‌ای جامع را برای مدارس فراهم آورده است که هم از طرف والدین، از طرف دبیران و مسئولان مدرسه نیز کار را ساده می‌کند. البته استفاده‌ی اپلیکیشن تنها مختص به والدین و عوامل مدرسه نیست، بلکه دانش آموزان نیز می‌توانند به طور اساسی از آن بهره ببرند.

سامانه‌ای هوشمند و جامع برای مدرس به طور کامل ایده‌ی جدیدی نیست که به تازگی مطرح شده باشد؛ بلکه چند مدتی است که چنین نیازی در سیستم آموزش و پرورش کشور احساس می‌شود و نرم افزارهای مختلفی آمده و رفته اند، اما هیچ کدام به اندازه کافی کارآمد نبوده اند. در این جا است که دایاموز وارد می‌شود. دایاموز قابلیت‌های فراوانی دارد، به اندازه‌ای که ذکر همه‌ی آن‌ها از حوصله‌ی هر مقاله‌ای خارج است. شما با دایاموز می‌توانید نمودارهایی از وضعیت تحصیلی و انضباطی دانش آموز ببینید، با عوامل مدرسه در تماس باشید، تأخیرها و غیبت‌‎های دانش‌آموز و چندین و چند مورد لازم را مشاهده کنید. همه این قابلیت‌ها در حالی جمع شده‌اند که دارای نظم مناسبی هستند و دسترسی به هربخش و بررسی اطلاعات نمایشی، وقت شما را اصلاً تلف نمی‌کند.

تصاویری از اپ

شاید این گفته مطرح شود که عوامل مدرسه علاوه بر مسئولیت‌های خود، باید مسئولیت بروزرسانی و ثبت اطلاعات اپ را نیز به عهده بگیرند، اما دایاموز برای این نیز چاره‌ای اندیشیده است؛ دایاموز سرعت ثبت نمرات را برای دبیران تسریع کرده است و سازندگان این چنین می‌گویند:

دبیران : برای ثبت راحت اطلاعات و تحلیل دانش آموزان و کلاس خود (به عنوان مثال: ثبت ۳۰ نمره در کمتر از ۱ [دقیقه] حتی در صورت عدم دسترسی به اینترنت و کامپیوتر؛ از طریق تلفن همراه یا تبلت)

دایاموز همچنین با اطلاعاتی که از طرف عوامل مدرسه در اختیار والدین می‌گذارد، در صرف وقت و هزینه های اضافی صرفه جویی می‌کند، چرا که دیگر لازم نیست برای هر مورد کوچکی با والدین تماس گرفته شود و هم‌چنین  هرگونه خبری به صورت مستقیم به دست والدین می‌رسد.

  • 0نوشته ها
  • 105دیدگاه ها
به تکنولوژی، بازی‌های ویدئویی و نویسندگی علاقه‌مندم. در حال حاضر مدیریت وب‌سایت تک‌سرا را بر عهده دارم.
هیچ دیدگاهی ثبت نشده هنوز, شما اولین باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *