معرفی اپ زبانشناس | یادگیری آسان زبان انگلیسی

اپلیکیشن-زبانشناس
معرفی اپ زبانشناس

یادگیری زبان انگلیسی یکی از مهم‌ترین فعالیت‌ها در دوره‌ی فعلی است و هر کسی باید با روشی درست و آسان زبان بین المللی را یاد بگیرد. اینجا است که اپلیکیشن زبانشناس وارد می‌شود.

اپلیکیشن-زبانشناس
لوگوی اپلیکیشن

نام: آموزش زبان انگلیسی زبانشناس

سازنده: زبانشناس

قیمت: رایگان (با پرداخت درون‌برنامه‌ای)

پلتفرم: اندروید

اپلیکیشن «آموزش زبان انگلیسی زبانشناس» (از این به بعد با نام «زبانشناس» از آن یاد خواهیم کرد) با روش خاص خود به شما کمک می‌کند تا از صفر شروع به یادگیری انگلیسی کنید و همزمان که زبان انگلیسی را فرا می‌گیرید، آماری را در مورد یادگیری خود ببینید.
با ورود به اپلیکیشن، دوره‌هایی در اختیار شما گذاشته می‎شود تا با آن‌ها شروع به یادگیری کنید و سفر خود را آغاز کنید. اپلیکیشن دارای دوره‌های متنوع و فراوانی است که همه‌ی سطوح را پوشش می‌دهد و شامل داستان‌ها و متون معروفی است که برای یادگیری زبان انگلیسی کارایی فوق‌العاده‌ای دارند و خواندن‌ آن‌ها خالی از لطف نیست. محتوای اپلیکیشن از جمله مواردی است که در یادگیری زبان اعتبار بالایی دارد و در کل نیز از متونی است که حتی اگر در حال یادگیری نباشید، ارزش خواندن را دارند.
ویژگی قابل توجه در مورد هر درس آن است که می‌توانید با دیگر کاربران به بحث در مورد آن درس بپردازید و نظرات و سؤالات خود را با آنان در میان بگذارید. این ویژگی علاوه بر مفید بودن، به شما کمک می‌کند که در طول دوره احساس تنهایی نکنید و با جمع دیگری از کاربران همراه باشید. هم‌چنین اپ دارای یک بخش پشتیبانی است که می‌توانید در آن سؤالات خود را بپرسید.

قابلیت جالب و نوآورانه‌ای که در زبانشناس توجه ما را به خود جلب کرد، بخشی از اپلیکیشن است که در آن می‌توانید نمودارهایی را در خصوص یادگیری خود مشاهده کنید و ببینید که در طول این مدتی که با اپلیکیشن بوده‌اید، چقدر یاد گرفته‌اید، چقدر پیشرفت کرده‌اید و وضعیت کلی شما چطور است؛ این بخش قطعاً می‌توانید برای کاربران انگیزه‌بخش واقع شود و به آنان کمک کند تا یادگیری خود را با جدیت بیشتری پیگیری کنند.

وقتی که برای اولین بار با اپلیکیشن روبرو می‌شوید، ممکن است کمی سردرگم شوید اما با گذر زمان نحوه‎‌ی کار اپلیکیشن را یاد می‌گیرید و خواهید دانست که چطور یادگیری و دوره‌های خود را مدیریت کنید. خود اپلیکیشن در صفحه‌ی اصلی آن دوره‌های انتخابی‌تان را در اختیارتان می‌گذارد و هم‌چنین با یک آواتار جالب میزان پیشرفت و موقعیت فعلی شما را نشان می‌دهد؛ برای مثال هنگام شروع به استفاده، آواتار شما به شکل یک تخم مرغ است که در حال باز شدن است و قرار است شروع به کار کند. نحوه‌ی طراحی اپ به گونه‌ای است که با هر بار ورود به برنامه می‌توانید به سرعت به سراغ دوره‌ی خود بروید و وقت خود را زیاد تلف نکنید.

در مقایسه با رقبا

تفاوت مطرح اپ زبانشناس با دیگر رقبایش آن است که روش آموزش آن خشک نیست و شما را به اجبار وادار به حفظ کلمات جدید و سخت برای گسترش واژگان‌تان نمی‌کند؛ بلکه شما می‌توانید با انتخاب داستان صوتی مورد علاقه‌تان، علاوه بر اینکه از وقت خود لذت ببرید و به فایل‌های صوتی جالب گوش دهید، کلمات جدیدی را نیز در طول پروسه یاد بگیرید و هم‌چنین کلمات را درست‌تر تلفظ کنید. اگر چه ربانشناس از روش‌های دیگر موجود برای آموزش به شما بهره نمی‌برد و از این در نظر در مقایسه با رقبا ضعف دارد، اما با تمرکز درست بر روش اصلی خود، توانسته است محیط آموزشی مناسبی را فراهم آورد.

 

(این معرفی با توجه به نسخه‌ی ۶٫۳٫۷ اپلیکیشن انجام شده است)

  • 0نوشته ها
  • 84دیدگاه ها
به تکنولوژی، بازی‌های ویدئویی و نویسندگی علاقه‌مندم. در حال حاضر مدیریت وب‌سایت تک‌سرا را بر عهده دارم.
هیچ دیدگاهی ثبت نشده هنوز, شما اولین باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *