از بازی Call of Duty: WWII رونمایی شد + تصاویر و تریلر | بازگشت به ریشه‌ها

اولین اطلاعات رسمی از بازی CoD: WWII منتشر شد. چندی پیش شرکت‌های Sledgehammer Games و Activision با یک پخش زنده اولین اطلاعات را از این عنوان جدید که قرار است سری CoD را به ریشه‌های آن بازگرداند، منتشر کردند.

به لشکر پیاده‌نظام «اول، جنگیدن» خوش آمدید

«هیچ مأموریتی بیش از حد سخت نیست. هیچ فداکاری بیش از حد بزرگ نیست. اول از همه، وظیفه!»

این عنوان برروی اعمال جوخه‌ای از سال ۱۹۴۴ تا ۱۹۴۵ میلادی تمرکز خواهد داشت، اما هم‌چنین به سال‌های ۱۹۴۰ تا ۱۹۴۵ رجوع خواهد کرد تا به برپایی صحنه‌ برای داستان و برقرار کردن شخصیت‌ها کمک کند. داستان این عنوان در تئاتر اروپایی جنگ (اشاره به مناطق جنگی در قاره‌ی اروپا)، در زمانی که نیروهای متحدین بالاخره شروع به جمع‌آوری نیرو برای پیش‌روی‌شان به سوی آلمان کرده بودند، اتفاق می‌افتد. شما و جوخه‌تان در میان فرانسه‌ی اشغالی، بلژیک و در عرض رود راین به داخل آلمان خواهید جنگید.

خط مقدم و فراتر از آن

پس از مشخص شدن اعضای متنوع جوخه، بازیکنان هم‌چنین با نیروهای جنبش مقاوت فرانسه روبرو خواهند شد که شامل حضور  شخصیت‌های قوی و پرجنب‌وجوشی است که حتی بعد از اینکه به نظر می‌آمد همه چیز از دست رفته، برای میهن‌شان می‌جنگیده‌اند. بازی، بازیکنان را از سواحل نرماندی به آزادی پاریس و فراتر از آن،  در میان چندین گونه از مبارزات حماسی و مأموریت‌های هیجان‌آور خواهد برد. دو عدد از مراحل بخش داستانی بازی شامل نورماندی و جنگل هارتجن (Hürtgen Forest) می‌باشد.

بخش چندنفره (Multiplayer)

در همایش E3 امسال از بخش چندنفره‌ی بازی رونمایی خواهد شد، اما تعدادی از عناصری را که از بخش چندنفره به CoD: WWI می‌آیند، می‌توانید بخوانید:

  • جنگ (War): این حالت داستانی لایه‌ی جدیدی از هیجان را به بازی تیمی «متحدین در مقابل متفقین» (Axis vs. Allies) خواهد آورد.
  • لشکرها (Divisions): رویکردی جدید به بخش Create-a-Class و سفارشی سازی شخصیت در حالی که شما در یک لشکر نام‌نویسی می‌کنید و رتبه‌ی خود را ارتقا می‌دهید.
  • مرکز فرماندهی (Headquarters): یک ویژگی اجتماعی و نو برای Call of Duty که با دوستان سرباز خود گرد هم می‌آیید و با هم تعامل می‌کنید.

حالت زامبی

در پخش زنده‌ی دیشب، هم‌چنین حالت زامبی به نام Call of Duty WW2 Nazi Zombies تبلیغ شد. اکتیویژن تأیید کرد که این حالت داستان مخصوص به خود دارد که عبارت است از تلاش‌های رایش سوم برای ساخت ارتشی نوین.

تصاویر و تریلر منتشر شده از این عنوان را می‌توانید در زیر ببینید.

 

بازی Call of Duty: WWII در سوم نوامبر ۲۰۱۷ (مصادف با جمعه، ۱۲ آبان ۱۳۹۶)  برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. با پیش‌خرید این عنوان از خرده‌فروشان مشارکت کننده، به نسخه‌ی بتای خصوصی (Private Beta) که اول برای پلی‌استیشن ۴ در دسترس خواهد بود، دست یابید.

منبع: Activision Games Blog و Express

  • 0نوشته ها
  • 97دیدگاه ها
به تکنولوژی، بازی‌های ویدئویی و نویسندگی علاقه‌مندم. در حال حاضر مدیریت وب‌سایت تک‌سرا را بر عهده دارم.
هیچ دیدگاهی ثبت نشده هنوز, شما اولین باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *